5/5 - (1 vote)

Автобус Харків - Ізюм

Квитки онлайн на автобус Харків - Ізюм

з Харкова: 10:00, 13:00, 14:30, 16:00

із Ізюму: 8:10, 9:10, 13:45

Розклад автобуса Харків - Ізюм

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
13:00
Чугуїв
13:30
50 грн
Осиковий Гай
13:40
100 грн
Граково
13:45
110 грн
Нова Гнилиця
13:50
120 грн
Волохів Яр
13:55
140 грн
Бригадирівка
14:00
160 грн
Вишнева
14:05
170 грн
Пазіївка
14:10
190 грн
Слабунівка
14:15
190 грн
Веселе (траса)
14:20
190 грн
Ізюм ЗД ринок
14:35
200 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, паркування супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Ізюм ЖД Ринок

Маршрут руху: Харків – Чугуїв АС – Коробочкине – Чкаловське – Волохів Яр – Бригадирівка – Вишнева – Слабунівка – Веселе (Закомільська) – Ізюм

Розклад автобуса Ізюм - Харків

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Ізюм ЗД ринок
8:10
Веселе (траса)
8:25
20 грн
Слабунівка
8:30
30 грн
Пазіївка
8:35
30 грн
Вишнева
8:40
40 грн
Бригадирівка
8:45
50 грн
Волохів Яр
8:50
80 грн
Нова Гнилиця
8:55
130 грн
Гракове
9:00
140 грн
Осиковий Гай
9:05
150 грн
Чугуїв
9:10
160 грн
Харків
Клас Індустріальна
9:40
200 грн
Відправлення:
Ізюм ЖД Ринок
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, паркування супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна

Маршрут руху: Ізюм – Веселе (Закомільська) – Слабунівка – Вишнева – Бригадирівка – Волохів Яр – Чкаловське – Коробочкине – Чугуїв АС – Харків

Розклад автобуса Харків - Ізюм

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
16:00
Чугуїв
16:30
50 грн
Осиковий Гай
16:40
100 грн
Гракове
16:45
110 грн
Нова Гнилиця
16:50
120 грн
Волохів Яр
16:55
140 грн
Бригадирівка
17:00
160 грн
Вишнева
17:05
170 грн
Пазіївка
17:10
190 грн
Слабунівка
17:15
190 грн
Веселе (траса)
17:20
190 грн
Ізюм ЗД ринок
17:45
200 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Ізюм ЖД Ринок

Маршрут руху: Ізюм – Веселе (Закомільська) – Слабунівка – Вишнева – Бригадирівка – Волохів Яр – Чкаловське – Коробочкине – Чугуїв АС – Харків

Розклад автобуса Ізюм - Харків

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Ізюм ЗД ринок
9:10
Веселе (траса)
9:25
20 грн
Слабунівка
9:30
30 грн
Пазіївка
9:35
30 грн
Вишнева
9:40
40 грн
Бригадування
9:45
50 грн
Волохів Яр
9:50
80 грн
Нова Гнилиця
9:55
130 грн
Граково
10:00
140 грн
Осиковий Гай
10:05
150 грн
Чугуїв
10:10
160 грн
Харків
Клас Індустріальна
10:40
200 грн
Відправлення:
Ізюм ЖД Ринок
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна

Маршрут руху: Ізюм – Веселе (Закомільська) – Слабунівка – Вишнева – Бригадирівка – Волохів Яр – Чкаловське – Коробочкине – Чугуїв АС – Харків

Харьков Изюм

Харків - Ізюм

Автобусний рейс
200 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.

Ізюм - Харків

Автобусний рейс
200 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.
Мы Вам перезвоним