5/5 - (1 vote)

Автобус Харків - Ківшарівка

Квитки онлайн на автобус Харків - Ківшарівка

з Харкова: 13:00, 16:00

з Ківшарівки: 6:00, 7:00

Розклад автобуса Харків - Ківшарівка

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
13:00
Чугуїв
13:30
50 грн
Осиковий Гай
13:40
100 грн
Гракове
13:45
110 грн
Нова Гнилиця
13:50
120 грн
Волохів Яр
13:55
140 грн
Бригадирівка
14:00
160 грн
Вишнева
14:05
170 грн
Пазіївка
14:10
190 грн
Слабунівка
14:15
190 грн
Веселе (траса)
14:20
190 грн
Ізюм ЖД ринок
14:35
200 грн
Бабенкове
14:45
220 грн
Дачі (Миколаївка)
14:50
220 грн
Комарівка
14:55
230 грн
Голубівка
15:05
230 грн
Гороховатка
15:10
250 грн
Борова
15:20
250 грн
Новоплатонівка
15:25
250 грн
Богуславка
15:30
250 грн
Загризове
15:35
250 грн
Кругляківка
15:40
250 грн
Колісниківка
15:45
250 грн
Глушківка
15:55
250 грн
Новоосинове
16:10
250 грн
Ківшарівка
16:30
250 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Ківшарівка

Розклад автобуса Ківшарівка - Харків

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Ківшарівка
6:00
Новоосинове
6:10
20 грн
Глушківка
6:20
30 грн
Колісниківка
6:25
50 грн
Кругляківка
6:30
60 грн
Загризове
6:40
70 грн
Богуславка
7:00
80 грн
Новоплатонівка
7:10
90 грн
Борова
7:30
100 грн
Гороховатка
7:40
120 грн
Голубівка
7:45
140 грн
Комарівка
7:50
150 грн
Дачі (Миколаївка)
7:55
160 грн
Бабенкове
8:00
170 грн
Ізюм ЗД ринок
8:10
180 грн
Веселе (траса)
8:25
170 грн
Слабунівка
8:30
180 грн
Пазіївка
8:35
190 грн
Вишнева
8:40
200 грн
Бригадирівка
8:45
200 грн
Волохів Яр
8:50
210 грн
Нова Гнилиця
8:55
220 грн
Гракове
9:00
230 грн
Осиковий Гай
9:05
240 грн
Чугуїв
9:10
250 грн
Харків
Клас Індустріальна
9:40
250 грн
Відправлення:
Ківшарівка
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, паркування супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна

Розклад автобуса Харків - Ківшарівка

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
16:00
Чугуїв
16:30
50 грн
Осиковий Гай
16:40
100 грн
Гракове
16:45
110 грн
Нова Гнилиця
16:50
120 грн
Волохів Яр
16:55
140 грн
Бригадирівка
17:00
160 грн
Вишнева
17:05
170 грн
Пазіївка
17:10
190 грн
Слабунівка
17:15
190 грн
Веселе (траса)
17:20
190 грн
Ізюм ЗД ринок
17:45
200 грн
Бабенкове
17:50
220 грн
Дачі (Миколаївка)
17:55
220 грн
Комарівка
18:00
230 грн
Голубівка
18:05
230 грн
Гороховатка
18:10
250 грн
Борова
18:20
250 грн
Новоплатонівка
18:25
250 грн
Богуславка
18:30
250 грн
Загризове
18:35
250 грн
Кругляківка
18:40
250 грн
Колісниківка
18:45
250 грн
Глушківка
18:55
250 грн
Новоосинове
19:10
250 грн
Ківшарівка
19:30
250 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Ківшарівка

Розклад автобуса Ківшарівка - Харків

Щодня
Маршрут
Відправл.
Ціна
Ківшарівка
7:00
Новоосинове
7:10
20 грн
Глушківка
7:20
30 грн
Колісниківка
7:25
50 грн
Кругляківка
7:30
60 грн
Загризове
7:40
70 грн
Богуславка
8:00
80 грн
Новоплатонівка
8:10
90 грн
Борова
8:30
100 грн
Гороховатка
8:40
120 грн
Голубівка
8:45
140 грн
Комарівка
8:50
150 грн
Дачі (Миколаївка)
8:55
160 грн
Бабенкове
9:00
170 грн
Ізюм ЗД ринок
9:10
180 грн
Веселе (траса)
9:25
170 грн
Слабунівка
9:30
180 грн
Пазіївка
9:35
190 грн
Вишнева
9:40
200 грн
Бригадирівка
9:45
200 грн
Волохів Яр
9:50
210 грн
Нова Гнилиця
9:55
220 грн
Гракове
10:00
230 грн
Осиковий Гай
10:05
240 грн
Чугуїв
10:10
250 грн
Харків
Клас Індустріальна
10:40
250 грн
Отправление:
Ківшарівка
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, паркування супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Харьков Ковшаровка

Харків - Ківшарівка

Автобусний рейс
250 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.

Ківшарівка - Харків

Автобусний рейс
250 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.
Мы Вам перезвоним