5/5 - (1 vote)

Автобус Харків - Шостка

Квитки онлайн на автобус Харків - Шостка

Розклад автобуса Харків - Шостка

Щоденно
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків, АС 1
9:00
Харків, АС 2
9:35
Богодухів АС
10:55
147 грн
Охтирка АС
11:45
220 грн
Тростянець АС
12:25
250 грн
Суми АС
14:05
380 грн
Білопілля АС
15:00
460 грн
Путивль АС
16:10
550 грн
Глухів АС
17:10
550 грн
Шостка АС
18:20
600 грн
Відправлення:
Харків, АС 1
Харків, АС 2
Прибуття:
Шостка, АС
Маршрут руху: Харків – Богодухів – Охтирка – Тростянець – Суми – Білопілля – Путивль – Глухів – Шостка

Розклад автобуса Шостка - Харків

Щоденно
Маршрут
Відправл.
Ціна
Шостка
10:00
Глухів АС
11:05
55 гр
Путивль АС
12:20
155 грн
Білопілля АС
13:40
253 грн
Суми АС
15:00
340 грн
Тростянець АС
16:25
450 грн
Охтирка АС
17:10
475 грн
Богодухів АС
18:15
600 грн
Харків АС 2
19:40
600 грн
Харків АС 1
20:00
600 грн
Відправлення:
Шостка, АС
Прибуття:
Харків, АС 2
Харків, АС 1
Маршрут руху: Шостка – Глухів – Путивль – Білопілля – Суми – Тростянець – Охтирка – Богодухів – Харків
shostka

Харків - Шостка

Автобусний рейс
600 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.

Шостка - Харків

Автобусний рейс
600 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.
Мы Вам перезвоним