Проголосуйте за нас!

Автобус Isuzu - 29 місць

Previous
Next

500 грн/година

Пасажирські перевезення повинні бути безпечними та комфортними. Професійна компанія Panch-Tour пропонує прокат автобуса в Харкові для кожного, хто дбає про свій комфорт та безпеку в поїздках.

В автопарку є величезна кількість сучасних моделей на будь-який смак. Вони мають ідеальний технічний стан, привабливий зовнішній вигляд, а також комфортабельний салон. Подібний транспорт ідеально підходить для проведення свят, поїздок великою компанією або бізнесу, пов’язаного з перевезеннями по місту. Оренда може бути оформлена від кількох годин до кількох діб.

Особливості автобуса ISUZU

Представлена ​​модель ISUZU відноситься до класу Люкс. Це означає підвищені вимоги до комфорту, з якими автобус чудово справляється. Серед основних характеристик варто вибрати деякі:

  • Модель розрахована на 29 пасажирських місць.
  • Всі сидіння м’які та зручно відкидаються, щоб у тривалих поїздках пасажири могли комфортно спати.
  • Є клімат-контроль, що дозволяє забезпечити комфортну температуру всередині, незалежно від погоди зовні.
  • У салоні є холодильник, телевізор, DVD-плеєр, а також мікрофон. Можна розважати пасажирів екскурсією або включити їм цікаве кіно.

Додатково є велике багажне відділення, яке дозволяє замовляти прокат автобуса в Харкові навіть для тривалих міжміських поїздок. Тут буде зручно кожному пасажиру. Багато хто не любить використовувати автобуси для подорожей. Це зумовлено стереотипам, що вся подібна техніка знаходиться в жалюгідному стані. Компанія Panch-Tour намагається уважно стежити за своїм автопарком. Тут не просто проходять планові перевірки, а й підтримується функціональність усіх систем, забезпечується високий рівень комфорту. Навіть за кілька годин у салоні будуть лише позитивні враження.

Переваги компанії Panch-Tour

Замовити автобус Харків пропонує у різних компаній. При виборі варто покладатися лише на професіоналів, адже від транспорту залежить зручність та безпека кожного пасажира. Тут є можливість організувати поїздку не тільки містом, але й практично по всій країні, влаштувавши цікаву екскурсію. Також можна відправити до Росії, країн СНД чи Європи, щоб переглянути світ.

Компанія Panch-Tour пропонує замовлення автобуса в Харкові разом із професійними досвідченими водіями. У них великий стаж і є можливість забезпечити комфорт на будь-якій дорозі, а також чітко дотримуватися графіку поїздки, при цьому не порушуючи швидкісний режим. Основне завдання кожного водія – безпека. Завдяки багаторічному досвіду, шофери здатні виходити з будь-якої ситуації на дорозі та знизити ризик аварії до мінімуму.

Будь-які масові поїздки, будь то прості катання на свято, подорожі в іншу країну чи екскурсії сусідніми містами сміливо можна довірити професійній компанії. Ідеальна техніка, сучасний підхід та досвідчені водії зроблять подорож максимально приємною.

Заказать
Автобус Isuzu – 29 мест
Мы Вам перезвоним