Проголосуйте за нас!

Автобус Харків - Скадовськ

Квитки онлайн на автобус Харків Скадовськ

Розклад автобуса Харків Скадовськ

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Харків – Скадовськ
22:00
10:40
Харків – Скадовськ
22:25 *
10:40
Харків – Скадовськ
22:40 **
10:40
Відправлення:
ст. метро "Палац Спорту", кінотеатр "Київ"
* ст. метро "Центральний ринок"
** ст. метро "Холодна Гора", зупинка за перехрестям з вул. Холодногірською у бік Пісочина
Прибуття:
Скадовськ, вул. Маріїнська, 34

Маршрут руху: Харків – Дніпро – Кривий Ріг – Залізний Порт – Лазурне – Скадовськ.

Розклад автобуса Скадовськ Харків

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Скадовськ – Харків
17:00
05:30
Скадовск – Харьков
17:00
06:00 *
Відправлення:
Скадовськ, вул. Маріїнська, 34
Прибуття:
ст. метро "Холодна Гора"
* Кінотеатр "Київ", ст. метро "Палац Спорту"

Маршрут руху: Скадовськ – Лазурне – Залізний Порт – Кривий Ріг – Дніпро – Харків.

Обращаем Ваше внимание: с площади Конституции (Советская), от Исторического музея, пр. Гагарина, Каравана, Героев Труда автобус не отправляется.

Харків - Скадовськ

Автобусний рейс
550 грн.
 • АКЦІЯ: діти віком до 10 років 495 грн.
 • багаж входить у вартість проїзду

Скадовськ - Харків

Автобусний рейс
550 грн.
 • АКЦІЯ: діти віком до 10 років 495 грн.
 • багаж входить у вартість проїзду

Транспортно-туристична компанія «Панч-тур» пропонує комфортабельне обслуговування для відпочиваючих з Харкова на курорти Азовського та Чорного морів. Серед популярних напрямів — літні перевезення пасажирів у «перлину біля моря» Одесу, Лазурне, Кирилівку та Залізний порт, Генічеськ та Бердянськ (автобус Харків Бердянськ). Одним із найбільш затребуваних численними відпочиваючими є автобус Харків Скадовськ, який дуже швидко та в комфортних умовах доставить вас до чорноморського курорту та назад.

Рейси Харків – Скадовськ та Скадовськ – Харків

Місто Скадовськ знаходиться у Херсонській області на чудовому березі Джарилгацької затоки Чорного моря. Якщо в рік свого заснування 1894 року це була лише морська пристань, то зараз — справжній чорноморський курорт. Тут є вся відпочинкова інфраструктура, упорядковані набережна, пляжі, пансіонати та санаторії, в тому числі є і оздоровчі заклади для відпочинку з дітьми. З 2012 року Скадовську надано статус курорту державного значення. Тому дуже багато відпочиваючих прагнуть приїхати сюди у благословенний літній час.

Наша компанія врахувала всі побажання до організації рейсів, що відрізняються такими особливостями:

 • відстань Харків — Скадовськ складає 580 кілометрів, і автобуси вирушають із міста увечері, щоб прибути на курорт рано-вранці. Для поїздки зворотним рейсом передбачено аналогічний графік руху, щоб уранці можна було встигнути на роботу;
 • рух починається з автомагістралі на Дніпро, Запоріжжя, потім проходить повз Мелітополь, Каховку;
 • автобус Харків Скадовськ обладнаний всім для комфортного перебування пасажирів — кондиціювання, що створює приємну прохолоду, телебачення та відео, щоб скоротити час у рейсі, просторе багажне відділення, щоб пасажири не відчували незручностей, адже часто громіздкі сумки та валізи відпочиваючих заважають зручності поїздки;
 • рухомий склад для перевезення пасажирів представлений автобусами провідних світових виробників Scania, DAF, Neoplan, Volvo. Тому пересуватися на таких транспортних засобах легко та зручно.

Так що подорож буде швидкою та комфортною. Ви й не помітите, як швидко мине цей час.

Чому варто купити квиток на автобус?

На маршруті Харків — Скадовськ та у зворотному напрямку ви отримаєте наступні переваги:

 1. Комфортне замовлення квитків за телефоном або на сайті компанії на зручні дати відправлення автобусів.
 2. Можливість швидко приїхати на курорт і повернутися назад в умовах комфорту, отримавши свою порцію гарячого сонечка та обіймів лагідного моря.
 3. Безпечна та комфортна подорож на автобусах із зручними відкидними кріслами, гарним кондиціюванням, телебаченням та відео для дозвілля, просторим багажним відділенням.
 4. Помірні ціни при високому рівні сервісу та зручності подорожі.
 5. Чітко розраховані під потреби пасажирів час відправлення та прибуття автобусів. Вони дозволяють прямо з ранку поринути у води Чорного моря та максимально використовувати весь день для відпочинку. Аналогічно зворотний рейс дозволяє прийти на роботу на початку тижня без запізнень.

Так що влітку можна чудово відпочити всією сім’єю на чорноморському та азовському узбережжі рейс Харків Щасливцеве, не відчуваючи жодного дискомфорту в дорозі, а потім повернутися назад за допомогою компанії «Панч-тур». Джагалрічна затока Чорного моря, впорядкований і спокійний курорт Скадовськ чекають, а ми зробимо все, щоб поїздки на автобусах туди і назад були приємними та необтяжливими для вас!

Мы Вам перезвоним