Проголосуйте за нас!

Автобус Харків Кирилівка

Квитки на автобус Харків - Кирилівка

Розклад автобуса Харків - Кирилівка

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Харків – Кирилівка
22:00
06:00
Харків – Кирилівка
22:25 *
06:00
Харків – Кирилівка
22:40 **
06:00
Відправлення:

ст. метро "Палац Спорту", кінотеатр "Київ"

* ст. метро "Центральний ринок"

** ст. метро "Холодна Гора", зупинка за перехрестям з вул. Холодногірською у бік Пісочина

Прибуття:

Кирилівка, Автовокзал

Розклад автобуса Кирилівка - Харків

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Кирилівка – Харків
22:00
05:30
Кирилівка – Харків
22:00
06:00 *
Відправлення:

Кирилівка, Автовокзал

Прибуття:

ст. метро "Холодна Гора"

* ст. метро "Палац Спорту", кінотеатр "Київ"

Обращаем Ваше внимание: с площади Конституции (Советская), от Исторического музея, пр. Гагарина, Каравана, Героев Труда автобус не отправляется.

avtobus-kharkov-kirillovka

Харків - Кирилівка

Автобусний рейс
400 грн.
 • АКЦІЯ: діти віком до 10 років 360 грн.
 • багаж входить у вартість проїзду

Кирилівка - Харків

Автобусний рейс
400 грн.
 • АКЦІЯ: діти віком до 10 років 360 грн.
 • багаж входить у вартість проїзду

Одним із найважливіших напрямків діяльності нашої компанії «Панч-тур» є створення умов для комфортного відпочинку харків’ян, і з цією метою нами організовано літні автобусні маршрути на популярні курорти Чорного та Азовського морів. За допомогою наших комфортабельних автобусів можна дістатися до Одеси та Затоки, Скадовська та Генічеська, Бердянська та Лазурного. І, мабуть, найпопулярнішим азовським напрямком є ​​автобус Харків Кирилівка, який возить пасажирів на найбільший курорт моря.

Регулярні автобусні рейси Харків — Кирилівка та у зворотному напрямку

Кирилівка, заснована в 1805 році, зараз перетворилася на найоблаштованіший і найвідвідуваніший курорт Азовського моря, який приймає за сезон понад 1.5 млн. осіб. Розташована вона у Мелітопольському районі на північно-західному узбережжі Азова. Тут все пристосовано для відпочинку, понад 700 баз, пансіонатів та готелів, до послуг курортників бальнеологічні процедури Утлюцького та Молочного лиманів. Солоність лиманів вище, ніж у океані, тому концентрація корисних організму людини речовин величезна. І саме для того, щоб скористатися унікальними оздоровчими процедурами лиманів та відпочити на Азовському морі, сюди не вичерпується потік відпочиваючих, і цей напрямок дуже затребуваний як і Харків Лазурне.

Відстань Харків — Кирилівка складає 475 кілометрів, і пропонується скористатися послугами нашої компанії, які характеризуються такими особливостями:

 • автобус Харків Кирилівка вирушає у зручний вечірній час, щоб рано-вранці вже можна було поринути у теплі води Азова та насолодитися сонечком, яке в цьому місці світить 2600 годин на рік;
 • все зроблено для зручності пасажирів та у зворотному рейсі, який дозволить прибути до Харкова вранці та піти на роботу;
 • парк технічних засобів, що перевозить пасажирів, відноситься до компаній Volvo, Neoplan, Scania, DAF;
 • в автобусах все передбачено для комфорту пасажирів — кондиціювання, що важливо у літній період, телебачення, щоб скоротити час у рейсах, просторе багажне відділення, щоб було куди занурити поклажу. Навряд чи хтось поїде на курорт без нічого, але в наших автобусах все передбачено, щоб громіздкий багаж не заважав поїздці;
 • маршрут пролягає автомагістралою на Запоріжжі, потім дорогами регіонального значення на Мелітополь та Кирилівку.

Так що рейси зручні та ретельно продумані за часом відправлення та прибуття, а також по кожній дрібниці для комфорту численних пасажирів.

Чому варто користуватися нашими послугами?

У компанії «Панч-тур» можна скористатися такими преференціями:

 1. Зручне замовлення квитків
  Харків — Кирилівка та зворотний рейс на потрібний час на сайті або за телефоном.
 2. Комфорт у дорозі, який є у всьому — від відео та ТБ під час шляху до відкидних зручних сидінь, на яких приємно буває поспати, від просторого багажного відділення до м’якого ходу автобусів від провідних світових виробників.
 3. Низькі ціни, які дозволяють виділити наші перевезення пасажирів, які також відрізняються високим рівнем сервісу.
 4. Добре розрахована хронологія переміщення пасажирів, що дозволяє їм вже з ранку наступного дня зайнятися пляжним відпочинком, а після повернення з відпочинку відразу вийти на роботу.

Тому варто звернутися по послуги саме до нас! Ласкаве Азовське море, унікальні Молочний та Утлюцькі лимани та упорядкована Кирилівка, найкращий та найпопулярніший курорт на цьому узбережжі, а автобус Харків Скадовськ на Чорноморському узбережжі, чекають на вас з величезним нетерпінням!

Мы Вам перезвоним