Проголосуйте за нас!

Автобус Дніпро Одеса

Квитки на автобус Дніпро - Одеса

Розклад автобуса Дніпро - Одеса

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Дніпро – Одеса
01:00
10:00
Відправлення:

Дніпро, зупинка «Зооринок», (район автовокзалу)

Прибуття:

Одеса, Автовокзал

Розклад автобуса Одеса - Дніпро

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Одеса – Дніпро
18:00
03:30
Відправлення:

Одеса, Автовокзал

Прибуття:

Дніпро, зупинка «Зооринок», (район автовокзалу)

Днепр Одесса

Дніпро - Одеса

Автобусний рейс
550 грн.
  • багаж входить у вартість проїзду

Одеса - Дніпро

Автобусний рейс
550 грн.
  • багаж входить у вартість проїзду

Автобус за маршрутом Дніпро – Одеса

Комфортабельний автобус Дніпро Одеса – це ідеальний варіант для подорожі. Кожен може придбати квиток і швидко дістатися одного з найкращих курортів України. Це унікальне місце, подорож у яке назавжди залишиться в пам’яті.

Особливості маршруту

Автобус Дніпро Одеса переміщається класичним маршрутом. Зупинки у містах Кривий Ріг, Миколаїв, Коблево, а потім безпосередньо добираються пасажири до курортного міста. Є можливість у будь-якому місті сісти чи вийти, також зупинки досить тривалі, щоб пасажири встигли перекусити та трохи відпочити. Так поїздка Дніпро – Одеса буде ще приємнішою.

У рейс запускаються лише перевірені автобуси, які регулярно проходять ТО і обов’язково оглядаються перед виїздом. Це дозволяє уникнути будь-яких проблем на дорозі. Машини представлені наступними марками: Van Hool, Neoplan, DAF, Scania, Volvo, Mercedes.

Водії мають великий досвід і забезпечують комфортну атмосферу під час поїздки, прислухаються до побажань пасажирів.

Переваги автобуса

Сучасні моделі автобуса Дніпро-Одеса дозволяють забути про типові проблеми подібної поїздки. Вони оснащені всім необхідним для кожного пасажира:

  • Клімат-контроль допомагає підтримувати ідеальну температуру;
  • Кондиціонер дозволить забути про спеку та задуху.
  • Місткий багажник дасть змогу взяти із собою все, що потрібно для подорожі.
  • ТБ у салоні допоможе не нудьгувати під час довгої дороги.

Водії керують машиною акуратно, вони дозволяють кожному насолоджуватися поїздкою, а не відчувати втому від неї. Далеко в минулому залишилися старі Ікаруси, через які не хочеться переміщатися навіть до сусіднього міста, не кажучи вже про тривалу подорож.

Сучасні тенденції автобусних перевезень полягають у тому, щоб забезпечити максимальний комфорт, швидкість поїздки, повну безпеку для кожного пасажира та розробити оптимальний маршрут. З цим легко справляються наші організатори перевезень та забезпечують шлях, який приноситиме лише задоволення. Відпустка розпочнеться одразу з моменту посадки в автобус.

Як купити квитки

Автобус з Дніпра до Одеси дає змогу чітко спланувати свою подорож та забезпечити комфортну поїздку для кожного.

Найкраще планувати заздалегідь відпустку чи відрядження, у сезон нерідко квитки закінчуються дуже швидко. Ми йдемо в ногу з часом, тому є можливість забронювати місця по телефону зворотного зв’язку або придбати потрібні квитки на сайті компанії Панч-тур. Кожен може вибрати місце, де йому буде найкомфортніше сидіти під час шляху.

Якщо ви живете у Дніпрі, просто злочином не відвідатиме Одесу. Це легендарне місто, яке відоме на весь світ. Він відкриє дивовижну історію, культуру та забезпечить повноцінний відпочинок. Відправлятись назад легко на тому ж автобусі, замовивши квитки на потрібні дати за допомогою онлайн представництва компанії в мережі.

Мы Вам перезвоним