Проголосуйте за нас!

Автобус Дніпро Затока

Квитки на автобус Дніпро - Затока

Розклад автобуса Дніпро - Затока

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Дніпро – Затока
01:00
12:00
Відправлення:

Дніпро, зупинка «Зооринок», (район автовокзалу)

Прибуття:

Затока, Автовокзал

Розклад автобусу Затока Дніпро

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Затока – Дніпро
16:00
03:30
Відправлення:

Затока, Автовокзал

Прибуття:

Дніпро, зупинка «Зооринок», (район автовокзалу)

Днепр Затока

Дніпро - Затока

Автобусний рейс
550 грн.
  • багаж входить у вартість проїзду

Затока - Дніпро

Автобусний рейс
550 грн.
  • багаж входить у вартість проїзду

Автобус Дніпро Затока має велику популярність. Автобусні рейси в цьому напрямку виконуються щодня на регулярній основі. Наявність вечірні рейси. Відстань між населеними пунктами (містом та селищем) становить 475 км, час перебування у дорозі близько 7 годин. Час прибуття може змінюватися, виходячи з форс-мажорних обставин (дорожні пробки, проблеми зі здоров’ям у пасажирів…). Конкретний розклад автобус Дніпро Затока та іншу інформацію можна отримати за телефоном або на сайті компанії Панч-тур.

Окрім пункту кінцевого призначення автобус зупиняється у Кривому Розі, Миколаєві, Коблеві та Одесі.

Переваги звернення до компанії Панч-тур

Автобусний парк представлений моделями відомих марок – Van Hool, Neoplan, DAF, Scania, Volvo та Mercedes. Водійський склад – професіонали з великим досвідом роботи. Автобуси проходять обов’язкові техогляди.

При виборі поїздки через компанію клієнти отримають переваги:

  • місткий багажний відсік,
  • зручні сидіння з ременями безпеки,
  • перегляд відеоконтенту на сучасному ТБ,
  • клімат-контроль (кондиціонери).

Це забезпечить пасажирам підвищений комфорт та зробить подорож приємною.

Як придбати квиток

Бронювання квитків доступне за телефонами, вказаними на сайті компанії або онлайн. У цьому випадку квитки надійдуть електронною поштою. Діє система різних знижок та пропозиції. Квитки будуть дешевшими залежно від віку (діти), від кількості осіб (знижки для великих компаній). При придбанні проїзного документа потрібно вказувати контактні дані.

Маршрут Дніпро — Затока – затребуваний напрямок через унікальність кінцевого пункту призначення. Затока – це курортне селище з прекрасними пляжами (чорне море, солоні та прісноводні лимани). Протяжність піщаної коси близько 20 км. Це місце ідеально підходить для любителів спокійного та приємного відпочинку. Додатковий плюс – через селище проходить автострада республіканського призначення.

Зворотній маршрут

Повернутися до Дніпра із Затоки не важко при бронюванні квитків в обидві сторони. При виборі такої послуги Ви будете на 100% впевнені, що повернетеся з відпочинку необхідного числа. Із Затоки автобуси відправляються щодня на регулярній основі (за тим самим маршрутом у зворотному напрямку). Завжди можна придбати квиток, телефоном або в режимі онлайн.

Автобус із Дніпра до Затоки відправляється від зупинки «Зооринок» (район автовокзалу). Компанія Панч-тур є офіційним перевізником і цінує свою репутацію. Збої та затримки у розкладі рейсів відсутні.

Доступна вартість квитків повністю відповідає формулі ціна послуги – якість подорожі.

При замовленні можна самостійно вибрати місце (за певних умов).

Компанія давно здійснює послуги з перевезення за маршрутом Дніпро-Затока, має великий досвід, претензії щодо якості виконання послуги відсутні.

Мы Вам перезвоним