Проголосуйте за нас!

Автобус Харків Коблево

Квитки на автобус Харків - Коблево

Розклад автобуса Харків - Коблево

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Харків – Коблево
21:00
10:00
Харків – Коблево
21:25 *
10:00
Харків – Коблево
21:40 **
10:00
Відправлення:

ст. метро "Палац Спорту", кінотеатр "Київ"

* ст. метро "Центральний ринок"

** ст. метро "Холодна Гора", зупинка за перехрестям з вул. Холодногірською у бік Пісочина

Прибуття:

Харків - Коблево

Розклад автобуса Коблево - Харків

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Коблево – Харків
16:00
05:30
Коблево – Харків
16:00
06:00 *
Відправлення:

Коблево - Харків

Прибуття:

ст. метро "Холодна Гора"

* Кінотеатр "Київ", ст. метро "Палац Спорту"

Обращаем Ваше внимание: с площади Конституции (Советская), от Исторического музея, пр. Гагарина, Каравана, Героев Труда автобус не отправляется.

Харьков Коблево

Харків - Коблево

Автобусний рейс
600 грн.
  • АКЦІЯ: діти віком до 10 років -10%
  • багаж входить у вартість проїзду

Коблево - Харків

Автобусний рейс
600 грн.
  • АКЦІЯ: діти віком до 10 років -10%
  • багаж входить у вартість проїзду

Як приїхати до Коблева автобусом?

Курорт Коблево є одним з найпопулярніших місць відпочинку на Чорноморському узбережжі. Дістатися популярного курорту допоможе комфортабельний автобус Харків Коблево за вигідною вартістю.

Особливості виконання пасажирського перевезення

Сьогодні саме автобус Харків Коблево допомагає дістатися до розташованого на чорноморському узбережжі населеного пункту зручно та швидко. Пасажири прямують за маршрутом Харків – Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв – Коблево. У кожному населеному пункті на шляху прямування виконуються зупинки. На них пасажири можуть трохи відпочити від перебування у салоні транспортного засобу. Хоча поїздка за рівнем комфорту є привабливою для кожного пасажира. Дорога на регулярному маршруті Харків — Коблево проходить майже непомітно.

Цьому сприяє зручний салон машини. У ньому обладнані зручні місця для кожного пасажира. Сидіння можна легко переводити з положення прямої посадки в привабливу позицію з відкинутою спинкою. Плюсом салону стає таке розміщення місць, що будь-який тип розміщення сидіння забезпечує збереження зручного простору навіть для людей, що відрізняються високим зростом або нестандартними габаритами.

Скоротити час поїздки та очікування на прибуття допоможе перегляд телевізора. ТБ обладнано кожним транспортним засобом. Також у кожному автобусі в салоні працює система кондиціювання та вентиляції. Підтримується привабливий кожному за людини температурний режим.

На маршруті Харків Коблево використовуються лише транспортні засоби високого європейського рівня. Перевезення виконуються машинами марок Van Hool, Neoplan, DAF, Scania, Volvo, Mercedes. Вони відповідають необхідним вимогам до автобусів високого рівня якості. Кожне сидіння в салоні обтягнуте тканинним матеріалом. Задля більшої гігієнічних вимог підголівник сидіння регулярно змінюється.

За рахунок високих експлуатаційних параметрів автобус з Харкова до Коблева прибуває суворо відповідно до розкладу без запізнень та затримок. Розклад розміщується на офіційному сайті транспортної компанії Панч – тур.

Порядок бронювання квитка

Для виконання поїздки маршрутом Харків Коблево квиток бронюється заздалегідь. У разі наявності вільних місць придбати його можна безпосередньо перед початком подорожі. Але в такому варіанті відсутня гарантія успішного початку поїздки у такий короткий термін.

Бронювання виконується безпосередньо на сайті транспортної компанії Панч – тур. Заявки приймаються до повного заповнення салону транспортного засобу. При заповненні бланка заявки зазначаються особисті дані потенційного пасажира. Це прізвище, ім’я, номер телефону та e-mail пошта. Під час оплати використовується внесення коштів у віртуальному режимі. Це можуть бути перерахування з банківської картки будь-якого банку України. У деяких випадках заздалегідь заброньований посадковий талон також може бути оплачений безпосередньо при вході в салон транспортного засобу.

Мы Вам перезвоним