Проголосуйте за нас!

Автобус Дніпро Коблеве

Квитки на автобус Дніпро - Коблево

Розклад автобуса Дніпро - Коблево

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Дніпро – Коблеве
01:00
10:00
Відправлення:

Дніпро, зупинка «Зооринок», (район автовокзалу)

Прибуття:

Коблево, Автовокзал

Розклад автобуса Коблево Дніпро

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Коблево – Дніпро
16:00
03:30
Відправлення:

Харків - Коблево

Прибуття:

Дніпро, зупинка «Зооринок», (район автовокзалу)

Днепр Коблево

Дніпро - Коблеве

Автобусний рейс
550 грн.
  • багаж входить у вартість проїзду

Коблево - Дніпро

Автобусний рейс
550 грн.
  • багаж входить у вартість проїзду

Приморський район стає доступним для кожного, головне вчасно купити квитки на автобус Дніпро Коблево. Це унікальний маршрут, який із звичного, галасливого активного міста переносить у царство тиші, спокою та природи.

Особливості маршруту

Багато хто вибирає для відпустки не відомі курорти, а невеликі селища. Це тихі пляжі, чиста вода, а також вся необхідна інфраструктура у кроковій доступності. Саме до такого місця своїх пасажирів відвезе автобус Дніпро Коблево.

При виборі способу подорожей багато хто віддає перевагу залізниці або літакам. Часто це пов’язано з трансфером із точки прибуття, довгими складними зборами та іншими труднощами. Якщо вибрати автобусний маршрут, то Дніпро — Коблево буде швидкою та простою трасою.

Поїздка проходить через Кривий Ріг та Миколаїв. Тут можна вийти, перекусити, трохи розім’ятися та подихати повітрям під час тривалої зупинки. Не варто лякатися того, що пасажири обмежені салоном автобуса, всі побажання зупинки обов’язково будуть враховані водієм маршруту Дніпро — Коблево.

Сучасні комфортабельні автобуси

Нерідко люди відмовляються від подібної подорожі через те, що в них живі спогади про старі машини, що розвалюються. Зараз автобус із Дніпра в Коблево може бути таких марок: Van Hool, Neoplan, DAF, Scania, Volvo, Mercedes.

Крім того, регулярно перевіряється технічний стан МС, забезпечується повна справність кожного вузла. Це гарантує комфорт та безпеку під час поїздки. Сучасні моделі оснащені всім необхідним:

  • Містке багажне відділення дозволяє кожному пасажиру для його сумок і валіз відвести достатньо місця.
  • Кондиціонер і клімат контроль дозволять навіть у найспекотніші дні підтримувати ідеальну температуру всередині салону.
  • Наявність ТБ допоможе скрасити довгу дорогу, щоб ніхто не зміг занудьгувати.

Обов’язково слід звернути увагу на сучасний підхід до автомобільних перевезень. Враховуються всі основні потреби пасажирів.

Замовлення квитків

Є можливість придбати квитки за допомогою телефону або оформити замовлення на сайті. При цьому комфортні автобуси готові як відвести з Дніпра в Коблево, так і доставити назад.

Важливо враховувати, що у літні місяці починається активний пляжний сезон. Багато людей хочуть провести свою відпустку на узбережжі. Кількість квитків обмежена місцями у салоні, тому бажано бронювати їх заздалегідь. У такому разі кожен зможе підібрати для себе оптимальний час для поїздки і вибрати найкомфортніше місце в автобусі, буде воно якомога ближче до виходу, до задньої частини, щоб ніхто не заважав, або передньої, щоб уникнути ризику заколисування.

Поїздка автобусом стане початком відпустки. Це зручна подорож, що дозволяє відразу розслабитися і поринути у масу приємних вражень, спостерігаючи гарні краєвиди з вікна. Сучасна транспортна компанія обов’язково враховуватиме всі побажання пасажирів.

Мы Вам перезвоним