Проголосуйте за нас!

Автобус Харків Одеса

Квитки на автобус Харків - Одеса

Розклад автобуса Харків - Одеса

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Харків – Одеса
21:00
10:00
Харків – Одеса
21:25 *
10:00
Харків – Одеса
21:40 **
10:00
Відправлення:

ст. метро "Палац Спорту", кінотеатр "Київ"

* ст. метро "Центральний ринок"

** ст. метро "Холодна Гора", зупинка за перехрестям з вул. Холодногірською у бік Пісочина

Прибуття:

Одеса, Автовокзал

Розклад автобуса Одеса - Харків

Щоденно
Маршрут
Відправлення
Прибуття
Одеса – Харків
18:00
05:30
Одеса – Харків
18:00
06:00 *
Відправлення:

Одеса, Автовокзал

Прибуття:

ст. метро "Холодна Гора"

* Кінотеатр "Київ", ст. метро "Палац Спорту"

Обращаем Ваше внимание: с площади Конституции (Советская), от Исторического музея, пр. Гагарина, Каравана, Героев Труда автобус не отправляется.

Харьков Одесса

Харків - Одеса

Автобусний рейс
600 грн.
 • АКЦІЯ: діти віком до 10 років -10%
 • багаж входить у вартість проїзду

Одеса - Харків

Автобусний рейс
600 грн.
 • АКЦІЯ: діти віком до 10 років -10%
 • багаж входить у вартість проїзду

Відстань між Харковом та Одесою – 737 кілометрів. Може здатися: пройти такий шлях на автотранспорті непросто, втомливо, нераціонально. Коли люди бачать автобус Харків Одеса, шкодують мандрівників. Але сучасний пасажирський автомобільний транспорт кардинальним чином змінить уявлення про такі вояжі як про щось обтяжливе, неприємне.

Пропонуємо сучасний сервіс

Пасажирські перевезення на рівні вимог XXI ст. – надійність, безпека, точність, комфорт, яскраві враження. Для перевезень на міжобласних маршрутах великої протяжності використовують виключно сучасний безпечний, комфортабельний транспорт.

Проїхавши маршрутом Харків – Одеса, пасажири при потребі знову здійснити поїздку неодмінно виберуть нашу компанію. Адже перевезення здійснюються автобусами провідних світових виробників:

 • Mercedes;
 • Van Hool;
 • Volvo;
 • Scania;
 • DAF;
 • Neoplan.

Автобус Харків Одеса – машини будь-якої з цих марок. Транспорт обладнано кондиціонерами, клімат-контролем. Місткі багажні відділення дозволяють розташувати речі пасажирів таким чином, щоб уникнути пошкодження сумок, валіз, що нерідко трапляється там, де багажні відділення недостатнього розміру.

Подорож маршрутом Харків – Одеса – комфортна, ненудна. У салоні є телевізор. Час подорожі можна скоротити, переглядаючи фільми.

Використовується транспорт, що має чудові ходові якості, що істотно, враховуючи стан наших доріг. Тому проблеми з дорогами не затьмарять подорожі, не позначаться на комфортності.

Зручно, комфортно, безпечно

Як і будь-який пасажирський транспорт далекого прямування, автобус із Харкова до Одеси їде не без зупинок. Скористатися рейсом можуть не лише охочі проїхати повний маршрут.

Автобус їде через:

 • Дніпро;
 • Кривий Ріг;
 • Миколаїв;
 • Коблево.

Бажаючі дістатися цих населених пунктів, можуть пройти цей шлях безпечно, із задоволенням. До речі, автобусом харків’яни можуть дістатися Коблево – популярного курорту в Миколаївській області. Поїздка на відпочинок – частина відпочинку. Вибір транспорту дуже значущий, оскільки задає відпускний настрій.

Квитки можна замовити по телефону або придбати онлайн на сайті компанії. Ціни – доступні з огляду на запропонований пасажирам рівень сервісу найвищої якості.

Водії, що працюють на автобусах, – професіонали найвищого класу, які прискіпливо ставляться до будь-яких дрібниць. Вони розуміють, наскільки важливим у дорозі є відповідальне ставлення перевізників до роботи. Водії незмінно уважні, тактовні, коректні. Поїздка пройде змістовно, безпечно, зручно.

Тому поїздка стане приємною подорожжю у чудових умовах, залишить приємні спогади та бажання неодмінно порекомендувати нас, як перевізника, родичам, друзям, знайомим.

Мы Вам перезвоним