5/5 - (1 vote)

Автобус Харків - Борова

Квитки онлайн на автобус Харків - Борова

з Харкова: 10:00, 13:00, 14:00, 16:00

з Борової: 5:30, 7:30, 8:30, 13:00

Розклад автобуса Харків - Борова

Щодня через Ізюм
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
13:00
Чугуїв
13:30
50 грн
Осиковий Гай
13:40
100 грн
Гракове
13:45
110 грн
Нова Гнилиця
13:50
120 грн
Волохів Яр
13:55
140 грн
Бригадирівка
14:00
160 грн
Вишнева
14:05
170 грн
Пазіївка
14:10
190 грн
Слабунівка
14:15
190 грн
Веселе (траса)
14:20
190 грн
Ізюм ЖД ринок
14:35
200 грн
Бабенкове
14:45
220 грн
Дачі (Миколаївка)
14:50
220 грн
Комарівка
14:55
230 грн
Голубівка
15:05
230 грн
Гороховатка
15:10
250 грн
Борова
15:20
250 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)

Розклад автобуса Борова - Харків

Щодня через Ізюм
Маршрут
Відправл.
Ціна
Борова
7:30
Гороховатка
7:40
20 грн
Голубівка
7:45
40 грн
Комарівка
7:50
50 грн
Дачі (Миколаївка)
7:55
60 грн
Бабенкове
8:00
70 грн
Ізюм ЗД ринок
8:10
80 грн
Веселе (траса)
8:25
90 грн
Слабунівка
8:30
100 грн
Пазіївка
8:35
110 грн
Вишнева
8:40
120 грн
Бригадирівка
8:45
130 грн
Волохів Яр
8:50
150 грн
Нова Гнилиця
8:55
180 грн
Гракове
9:00
180 грн
Осиковий Гай
9:05
190 грн
Чугуїв
9:10
200 грн
Харків
Клас Індустріальна
9:40
250 грн
Відправлення:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна

Розклад автобуса Харків - Борова

Щодня через Ізюм
Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
16:00
Чугуїв
16:30
50 грн
Осиковий Гай
16:40
100 грн
Гракове
16:45
110 грн
Нова Гнилиця
16:50
120 грн
Волохів Яр
16:55
140 грн
Бригадирівка
17:00
160 грн
Вишнева
17:05
170 грн
Пазіївка
17:10
190 грн
Слабунівка
17:15
190 грн
Веселе (траса)
17:20
190 грн
Ізюм ЖД ринок
17:45
200 грн
Бабенкове
17:50
220 грн
Дачі (Миколаївка)
17:55
220 грн
Комарівка
18:00
230 грн
Голубівка
18:05
230 грн
Гороховатка
18:10
250 грн
Борова
18:20
250 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, паркування супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)

Розклад автобуса Борова - Харків

Щодня через Ізюм
Маршрут
Відправл.
Ціна
Борова
8:30
Гороховатка
8:40
20 грн
Голубівка
8:45
30 грн
Комарівка
8:50
40 грн
Дачі (Миколаївка)
8:55
70 грн
Бабенкове
9:00
80 грн
Ізюм ЖД ринок
9:10
80 грн
Веселе (траса)
9:25
90 грн
Слабунівка
9:30
100 грн
Пазіївка
9:35
110 грн
Вишнева
9:40
120 грн
Бригадирівка
9:45
130 грн
Волохів Яр
9:50
150 грн
Нова Гнилиця
9:55
180 грн
Гракове
10:00
180 грн
Осиковий Гай
10:05
190 грн
Чугуїв
10:10
200 грн
Харків
Клас Індустріальна
10:40
250 грн
Відправлення:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, паркування супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна

Розклад автобуса Харків - Борова

Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
10:00
Чугуїв
10:30
50 грн
Осиковий Гай
10:45
100 грн
Граково
10:50
110 грн
Нова Гнилиця
10:55
120 грн
Волохів Яр
11:05
140 грн
Бригадирівка
11:10
160 грн
Вишнева
11:15
170 грн
Пазіївка
11:20
190 грн
Слабунівка
11:25
190 грн
Веселе (траса)
11:30
190 грн
Ізюм ЗД ринок
12:00
200 грн
Бабенкове
12:05
220 грн
Дачі (Миколаївка)
12:10
220 грн
Комарівка
12:15
230 грн
Голубівка
12:20
230 грн
Гороховатка
12:25
250 грн
Борова
12:30
250 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)

Розклад автобуса Борова - Харків

Маршрут
Відправл.
Ціна
Борова
5:30
Гороховатка
5:40
20 грн
Мирне
5:50
30 грн
Підвисоке
6:00
40 грн
Чистоводівка
6:20
70 грн
Куньє
6:30
80 грн
Веселе (траса)
6:35
90 грн
Слабунівка
6:37
100 грн
Пазіївка
6:41
110 грн
Вишнева
6:45
120 грн
Бригадирівка
6:50
130 грн
Волохів Яр
6:55
150 грн
Нова Гнилиця
7:00
180 грн
Гракове
7:05
180 грн
Осиковий Гай
7:10
190 грн
Чугуїв
7:20
200 грн
Харків
Клас Індустріальна
8:00
250 грн
Відправлення:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна

Розклад автобуса Харків - Борова

Маршрут
Відправл.
Ціна
Харків
Клас Індустріальна
14:00
Чугуїв
14:30
50 грн
Осиковий Гай
14:40
100 грн
Граково
14:50
110 грн
Нова Гнилиця
14:55
120 грн
Волохів Яр
15:05
140 грн
Бригадирівка
15:10
160 грн
Вишнева
15:15
170 грн
Пазіївка
15:20
190 грн
Слабунівка
15:25
190 грн
Веселе (траса)
15:30
190 грн
Куньє
15:35
200 грн
Чистоводівка
15:45
220 грн
Підвисоке
16:05
220 грн
Мирне
16:15
230 грн
Гороховатка
16:35
250 грн
Борова
16:45
250 грн
Відправлення:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Прибуття:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)

Розклад автобуса Борова - Харків

Маршрут
Відправл.
Ціна
Борова
13:00
Гороховатка
13:10
20 грн
Голубівка
13:15
40 грн
Комарівка
13:20
50 грн
Дачі (Миколаївка)
13:25
60 грн
Бабенкове
13:30
70 грн
Ізюм ЗД ринок
13:45
80 грн
Веселе (траса)
14:00
90 грн
Слабунівка
14:05
100 грн
Пазіївка
14:10
110 грн
Вишнева
14:15
120 грн
Бригадирівка
14:20
130 грн
Волохів Яр
14:25
150 грн
Нова Гнилиця
14:35
180 грн
Граково
14:40
180 грн
Осиковий Гай
14:50
190 грн
Чугуїв
15:00
200 грн
Харків
Клас Індустріальна
15:30
250 грн
Відправлення:
Борова, Вічний вогонь (напроти Автостанції)
Прибуття:
Харків, проспект Героїв Харкова 295, парковка супермаркету Клас, ст. м. Індустріальна
Харьков Боровая

Харків - Борова

Автобусний рейс
250 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.

Борова - Харків

Автобусний рейс
250 грн.
  • Вартість провезення кожного місця багажу становить 10% вартості проїзду.
Мы Вам перезвоним