Проголосуйте за нас!

Автобус Scania - 50 місць

Previous
Next

600 грн/година

Автобусні тури — популярний за доступністю та демократичним комфортом спосіб подорожей Харковом, Україною та країнами Європи. Для тих, хто любить здійснювати туристичні поїздки на відстані, будь-якої пори року, доцільно замовити автобус у Харкові. Найкращим люкс-класом видом транспорту визнані автобуси Scania.

Інформація про компанію Panch-Tour

Наша компанія спеціалізується на надання послуг з реалізації пасажирських перевезень по Харкову, Україні, Росії, СНД та Європі. У нас можна найняти автобус у Харкові з комфортабельним розміщенням та високою завантаженістю пасажирами. Управління транспортом виконують кваліфіковані водії з великим досвідом перевезень на далекі відстані та знають маршрути турів. Вони дотримуються правил дорожнього руху та орієнтуються у дорожніх обставинах.

ВАЖЛИВО! Компанія гарантує клієнтам виконання взятих на себе зобов’язань щодо подачі транспорту у призначений час та місце та забезпечує максимальний комфорт та зручність для пасажирів під час перевезення.

Послуги компанії

Надання послуг – замовлення та прокат автобуса в Харкові з наданням водіїв, важливий напрямок діяльності компанії Panch-Tour за прийнятними цінами. Компанія гарантує організацію комплексних заходів з обслуговування транспорту, що надається, включаючи технічну підтримку автобусів Scania по дилерській мережі в межах маршрутів.

На автобусах Scania, орендарі або замовники можуть здійснювати транспортування по Харкову, Україні, Росії, Європі, включаючи:

  • пасажирські перевезення;
  • екскурсії іншими містами;
  • розвезення обслуговуючого персоналу;
  • корпоративну чи комерційну доставку.

ВАЖЛИВО! Система Scania Fleet Management System (FMS) забезпечує інформаційну підтримку з відстеження розташування автобусів компанії. Це дозволяє контролювати ефективність пересування машин у режимі реального часу.

Опис та оснащення автобуса SCANIA

Автобуси SCANIA, шведської розробки, випускаються на виробничих потужностях компанії Higer у Шанхаї. Лайнери отримали ультрасучасний аеродинамічний дизайн, оснащені зручним за комфортабельністю салоном і мають гарні експлуатаційні характеристики.

Дизайн

Застосування інноваційних рішень призвело до створення ідеальних автобусів класу – Євролюкс. Вдале поєднання зовнішнього дизайнерського оформлення та внутрішнього інтер’єру дозволяє використовувати автобуси SCANIA як по місту, так і для далеких подорожей країною та іншими державами.

Білосніжний лайнер, завдяки високо розташованому салону, кабіни водія, виконаних у стилі європейських стандартів, уособлює зовнішнім виглядом силу та потужність. Універсальна, витривала машина з оснащення орієнтована на європейський строгий смак і стала легко впізнаваною.

Салон

Внутрішнє заповнення салону розраховано на 51 плюс 1 пасажир та укомплектовано:

  1. Комфортними, відкидними сидіннями типу Vega з достатнім понад 750мм кроком між ними, а також передбачений нахил спинки крісла та відкидні столики.
  2. Індивідуальні блоки керування для кожного пасажира дозволяють регулювати потоки повітря та освітленість. На них змонтовано сенсори для виклику стюарду та сигналізацію для зупинки автобуса
  3. Комфортні умови під час поїздки створюють наявність 2-х телевізорів LCD 37 дюймів, CD/DVD-програвач з підсилювачем, мікрофон; а також встановлений у салоні холодильник.
  4. Ремені безпеки та обов’язкова перевірка перевірки керування гарантують доставку пасажирів до місця призначення.
  5. Велике багажне відділення з двостороннім об’ємом від 7,5 до 10 куб.м., з механізмами вентиляції простору та паралельним відкриванням вздовж бортів. Всередині розташовані багажні полиці для зберігання ручної поклажі.

Для забезпечення комфортної, безтурботної подорожі містом, Україною, Росією, СНД та в Європі достатньо замовити автобус у Харкові. Орендарі вважають, що за рівнем оснащення та зручності лайнер SCANIA поза конкуренцією.

Заказать
Автобус Scania – 50 місць
Мы Вам перезвоним