Проголосуйте за нас!

Автобус Volvo - 55 місць

Previous
Next

600 грн/година

Компанія Panch-Tour здійснює пасажирські перевезення по Україні, Росії та Європі на комфортабельному автобусі VOLVO Євролюкс класу. Звернувшись до нас, ви можете організувати туристичні, корпоративні подорожі, екскурсії, розвезення персоналу. Великий автопарк дозволить підібрати оптимальний транспорт для конкретного випадку. Кваліфіковані, досвідчені водії відрізняються акуратною, спокійною манерою водіння, яка забезпечить спокій та максимальну безпеку пасажирам. Усі транспортні засоби своєчасно проходять технічне обслуговування та перебувають у справному стані. Замовлення автобуса Харків здійснюється за телефоном, через сайт компанії або при особистому відвідуванні офісу.

Автобус VOLVO, комфорт та безпека

Вольво стане найкращим вибором для тривалих поїздок та подорожей на далекі відстані. Автобус обладнаний просторим салоном на 55 місць із м’якими, відкидними сидіннями ергономічної форми. Навіть при довгому знаходженні в сидячому або напівлежачому стані ноги зручно розташовуються між кріслами, не затікають і не відчувають дискомфорт. Клімат контроль, автономний обігрів салону, кондиціонер забезпечують комфортну температуру в будь-яку пору року. Взимку в автобусі не холодно, влітку не спекотно. Ремені безпеки якісно фіксують людину під час різкого гальмування, не дозволяючи їй травмуватись.

Велике багажне відділення при замовленні автобуса в Харкові допоможе вмістити весь багаж пасажирів, при цьому валізи, сумки розташовуються так, щоб не пошкодити їх вміст. Панорамні вікна відкривають хороший огляд, не перешкоджають проникненню світла, у разі потреби їх можна прикрити шторкою.

Оренда автобуса в Харкові дозволить відправитися в дорогу на максимально комфортабельному транспорті, де є 2 телевізори LCD 37 дюймів та DVD плеєр, які у тривалій поїздці забезпечать перегляд фільмів, відеокліпів та допоможуть скоротити час до прибуття в пункт призначення.

VOLVO – це практичний, надійний перевізник, випущений відомим шведським автоконцерном, який знає, що таке якість та комфорт.

Переваги

До головних переваг автобуса Вольво відносять:

 • високий рівень комфортабельності;
 • широкі, місткі, ергономічні сидіння та велика відстань між кріслами ;
 • надійні системи безпеки;
 • м’який хід;
 • низький рівень шуму;
 • оптимальна кількість місць.
 • Подорожуючи на VOLVO пасажири не відчувають швидкої перевтоми, не відчувають нерівності дорожнього покриття, не відчувають дискомфорт при тривалих переїздах.

  У нашій компанії Panch-Tour працюють лише перевірені водії з великим водійським стажем, акуратним стилем водіння та високим рівнем відповідальності. Ми пропонуємо доступні ціни, особливі умови співпраці для кожного клієнта, професійну допомогу у розробці маршруту та графіка перевезень.

  Замовити автобус у Харкові можна на нашому сайті, зв’язавшись із операторами за вказаними номерами телефону або при особистому зверненні до офісу транспортно-туристичної компанії Panch-Tour.

Заказать
Автобус Volvo – 55 місць
Мы Вам перезвоним