Проголосуйте за нас!

Мікроавтобус Mercedes Sprinter 413 - 20 місць

Previous
Next

350 грн/година

Mercedes Sprinter має заслужену популярність у пасажирів у всій Європі. Його використовують переважно для перевезення клієнтів класу бізнес та ВІП. Оренда мікроавтобуса можлива у Харкові та інших великих містах.

Де здійснюються перевезення?

Компанія здійснює перевезення пасажирів по Харкову, Україні, Росії та іншим країнам Європи. Замовити мікроавтобус у Харкові можна для різних цілей:

 • екскурсії;
 • корпоративні перевезення;
 • доставка персоналу до місця роботи.

Замовлення мікроавтобуса в Харкові можливе для доставки пасажирів на різні заходи та урочистості. Компанія дбає про клієнтів, тому всі автомобілі, які здаються в оренду з водієм, обладнані додатковими аксесуарами, що підвищують комфорт пасажирів у дорозі.

Особливості мікроавтобуса Mercedes Sprinter

Перед тим, як орендувати мікроавтобус у Харкові деякі люди вважають за краще розібратися з особливостями транспортного засобу. Mercedes Sprinter це комфортабельний мікроавтобус, розрахований на 20 пасажирів.

Сидіння з м’якою оббивкою забезпечують комфортну посадку пасажирів. Нахил спинки можна регулювати виходячи з особистих переваг. Обігрів салону здійснюється в автономному режимі та може бути відрегульований водієм за бажанням клієнтів.

Для того, щоб пасажири не нудьгували під час тривалих поїздок, у салоні встановлений телевізор із DVD плеєром. Обладнання також може стати в нагоді при екскурсійних програмах. Гіди можуть заздалегідь розповісти та показати клієнтам інформацію про місця, які є метою подорожі. Велике багажне відділення дозволяє не захаращувати салон особистими речами.

Мікроавтобус обладнаний ефективною системою кондиціювання, завдяки чому в жарку пору року прохолодне повітря рівномірно розподіляється по всьому салону. Оббивка сидінь та боковин виконана з високоякісного матеріалу, приємна для дотику.

Mercedes Sprinter дозволяє вирішувати такі завдання:

 • оренда мікроавтобуса в Харкові та інших містах з водієм;
 • використання як трансфер;
 • замовлення транспортного засобу для особистих потреб;
 • організація подорожей для дітей.

Вигода при оренді мікроавтобуса

При замовленні мікроавтобуса в транспортно-туристичній компанії Panch-Tour клієнти забезпечують собі комфортне та швидке перевезення за вказаним ними маршрутом. Це досягається завдяки тому, що:

 • транспорт щодня проходить технічний контроль;
 • клієнти самі обирають мікроавтобус для оренди із запропонованих варіантів;
 • водії та технічний персонал у встановлені законом терміни проходять медичний огляд та підтверджують свою кваліфікацію;
 • на кожного пасажира оформляється страховка на період поїздки;
 • мікроавтобуси доставляють клієнтів до місця призначення у чітко встановлені терміни.

У компанії Panch-Tour до кожного пасажира застосовують індивідуальний підхід. Водії під час перевезення також намагаються врахувати особисті побажання людей, що знаходяться в салоні.

Заказать
Мікроавтобус Mercedes Sprinter 413 – 20 місць
Мы Вам перезвоним